Uncategorized

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem o rewelacyjnym działaniu

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem o rewelacyjnym działaniu
5 (100%) 1 vote

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagen przyjmowane w odpowiedni sposób potrafią dać rezultat porównywalny z chirurgicznymi zabiegami. Rzecz jasna iż przy ich pomocy nie można wykonać korekty nosa bądź powiększenia ust.

Kwas hialuronowy właściwości

Aktualnie najwięcej zabiegów przy pomocy kwasu hialuronowego wykonuje się w celu redukcji zmarszczek, a z tym kłopotem kapsułki radzą sobie rewelacyjnie.Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za zachowanie młodego wyglądu. To naturalny filtr ochraniającym naskórek przed wnikaniem drobnoustrojów. Ponadto ogranicza widoczność istniejących blizn a także przyspiesza gojenie ran.

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem

Za sprawą zdolności wiązania wody, jest gwarancją odpowiedniego nawilżenia. Kwas hialuronowy to również składnik mazi stawowej. Ochrania on stawy. Ważnym faktem jest iż zatrzymuje proces powstawania zmarszczek, wzmacnia paznokcie oraz odżywia włosy. każdy z rezultatów można uzyskać stosując odpowiednie tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem.

Kwas hialuronowy niedobór

W momencie gdy ilość kwasu hialuronowego spada, tym samym spada jej nawilżenie. Rezultat widoczny jest w pierwszej kolejności na skórze. Zbyt mała ilość wody zmniejsza transport składników odżywczych do komórek oraz niszczenia zbędnych metabolitów. Z czasem skóra zaczyna wiotczeć, traci jędrność, w związku z czym pojawiają się zmarszczki. Staje się ona podatna na wszelakiego typu zanieczyszczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Makijaż permanentny brwi krok po kroku

Podczas zabiegów chirurgicznych stosuje się zupełnie inny kwas niż w dystrybucji tabletek. Chirurgiczny wytwarzany jest w duże cząsteczki, aby trwałość była większa natomiast stosowany w tabletkach produkuje maleńkie cząstki, które następnie są trawione. Kwas hialuronowy w tej formie działa bardzo szybko, tym samym dając rezultaty w redukcji zmarszczek. Kwas hialuronowy używany w gabinetach kosmetologicznych użyty w tabletkach nie dałbykompletnie efektu. Regularne przyjmowanie tego typu produktów gwarantuje spłycenie tych głębszych i delikatnych zmarszczek. Dlatego też zarówno pod względem efektu i trwałości dorównują one zabiegowi.

Kwas hialuronowy cena

Spłycenie zmarszczek przy pomocy medycyny estetycznej to przybliżony koszt 600-700 złotych. W ciężkich przypadkach suma ta może dojść nawet do kilku tysięcy. Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem dają oszczędność, dając przybliżone rezultaty, często nawet dłuższe. Cena jaką należy zapłacić za dobrej jakości tabletki waha się pomiędzy 150-200 z zł za 3 opakowania. W gabinecie to koszt 1500 zł. Należy uwzględnić również ból jaki występuje w momencie wstrzykiwania kwasu. Pomimo znieczulenia miejscowego pacjenci określają go jako dość bolesny. Niestety nie można mówić o wykonaniu go bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem są więc wygodniejszym rozwiązaniem.

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem

Kwas hialuronowy na stawy

Kwas hialuronowy poza kosmetyczną sławą od lat stosowany był w medycynie tradycyjnej. Używany był on do zwyrodnień i stawów. Brak kwasu hialuronowego powoduje wysychanie stawowych chrząstek, a to prowadzi to tzw. strzykania w kościach. Do dziś jego moc wykorzystują lekarze urolodzy, ginekolodzy jak i okuliści. Jego skuteczność potwierdzono klinicznie.