Uncategorized

Przedłużanie rzęs opinie metody porady którą technikę wybrać?

Przedłużanie rzęs opinie metody porady którą technikę wybrać?
5 (100%) 1 vote

Rzadkie i słabe rzęsy sprawiają, że oko wygląda na małe i zmęczone. Niepodważalnym argumentem za ich przedłużeniem jest fakt iż oko wygląda na duże i otworzone.Dzięki temu twarz prezentuje się ładnie, a my przyciągamy wzrok przechodniów.

Przedłużanie rzęs w ciągu ostatnich lat stało się niezwykle popularne. Wiele kobiet w związku z tym decyduje się na jego wykonanie. Wiadomo od dawna, że tajemnicze spojrzenie pozwoli zdobyć serce nie jednego mężczyzny. Zabieg przedłużenia rzęs jest więc odpowiedzią na obecne treny. W świecie urody królują piękne, maksymalnie długie oraz gęste jak firanka rzęsy. jednakże mało pań ma takie naturalnie. Z pomocą Przybywają więc sztuczne rzęsy.

Argumenty które przemawiają za to przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie będziesz potrzebowała go tak wiele na wykonanie makijażu. Panie które mają wykonany zabieg często rezygnują z jakiegokolwiek makijażu poza delikatnym podkładem. Sztuczne rzęsy otwierają oko, w związku z tym tusz bądź eyeliner są zbędnymi dodatkami. Która z kobiet nie chciałaby codziennie budzić się z rewelacyjnym, zalotnym spojrzeniem? Przedłużone rzęsy sprawdzają się również na wczasach. Wysoka temperatura, woda nie są warunkami które dobrze wpływają na utrzymanie się maskary. Sztuczne rzęsy są odporne na wodę, można więc można w nich pływać bez najmniejszych obaw.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Mięśnie pośladkowe jak ćwiczyć by efekty były szybko widoczne

Dawniej przedłużanie rzęs było to doklejenie do naszej powieki, plastikowych, grubych i szpecących włosów,. Całe szczęście te czasy już mamy za sobą! Aktualne rzęsy wykonane sa z ekologicznych tworzyw, dając tym samym naturalny efekt. W odniesieniu to wcześniejszych spadła również cena zabiegu. Miało na to wpływ kilka czynników mianowicie konkurencja rynkowa, ruszyła produkcja tworzyw wykorzystywanych do produkcji rzęs, ale także znacznie rozwinęły się techniki.

Przedłużanie rzęs metody

Przedłużanie rzęs opiera się na doklejeniu do naszego naturalnego włoska rzęsy sztucznej wykonanej z naturalnego bądź sztucznego tworzywa. Obecnie stosuje się kilka technik : 1:1, 2:1 , 3:1. Ostatnio doszła nowa dającą maksymalną objętość 5:1. Metodę powinna dostosować stylistka kierując się zagęszczeniem wybranym przez Ciebie, a także fizyczną możliwością rzęs.

Rzęsy metodą 1:1

Przedłużanie polega na przyklejeniu do każdej naszej naturalnej rzęsy po 1 jedwabnej. Efekt jest bardzo naturalny oraz delikatny.

Rzęsy metodą 2:1 oraz 3:1

Metody te wymagają zastosowania naturalnych rzęs np.: z futra norek, przez wzgląd na swoją wagę. Nie obciążą one naturalnych rzęs ze względu na lekkość. Wskazana przede wszystkim dla pań, których rzęsy są bardzo rzadkie.

Przedłużenie rzęs cena

Cena takiego zabiegu to około 100-300 zł oraz zależy od metody przedłużania, miasta jak również renomy salonu. Im więcej doklejonych rzęs do jednej tym większy koszt.

Ile czasu utrzyma się efekt?

To bardzo indywidualna kwestia oraz zależna od pierwotnego stanu rzęs, wydzielania sebum a także potliwości. Doczepione rzęsy wypadają wraz z naturalnymi, w cyklu wzrostu włosa, który trwa 8 tygodni. Przedłużona rzęsa może odkleić się również pod wpływem mechanicznych czynników. Określa się, że panie z grubymi oraz długimi włosami noszą je do miesiąca.

Ile trwa zabieg?

Pierwszy zabieg trwa zdecydowanie najdłużej czas ten może wynieść nawet 5 godzin! Analizując opinie pań szacujemy, że średnio czas to ok. 2 godziny. Uzupełnienie zaś trwa do godziny czasu.

Przedłużanie rzęs opinie

Przedłużanie rzęs od zawsze budziło sporo kontrowersji oraz podzieliło świat beauty. Jedni przekonują, że doczepiane rzęsy uszkadzają nasze naturalne włoski, inni zaś przekonują ,że nie ma to wpływu na ich faktyczny stan. Jedni mówią, że nadmiar włosków szpeci oko, drudzy są zadowoleni efektem jaki można osiągnąć. Tak więc jak to od zawsze bywa ile ludzi tyle opinii.