Uncategorized

Makijaż permanentny ust zabieg gojenie cena to warto wiedzieć

Makijaż permanentny ust zabieg gojenie cena to warto wiedzieć
Ocena

O dużych i pięknych ustach marzy każda kobieta. Niekoniecznie jednak zostaliśmy niby obdarzeni przez matkę naturę. Wraz z wiekiem kontur ust zanika i blednie, na skutek wielu czynników. To jednak obecnie Ne koniec świata ponieważ w gabinetach możemy wykonać makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny ust

Usta bywają przyczyną kompleksów, jeżeli problem jest duży można wykonać operacje plastyczną. To jednak dość radykalne rozwiązanie. Bezpieczniejszym, mniej inwazyjnym i co istotne tańszym rozwiązaniem jest makijaż permanentny ust, który pozwoli wydobyć ich pierwotny kolor i minimalnie wyrówna ewentualne nierówności. Usta wyglądają na bardziej naturalnie, kiedy jako pigment stosowana jest czerwień wargowa. Makijaż permanentny ust nie powinien być traktowany jako mocny i wyjściowy. Wykonywany jest on mineralnymi, a także roślinnymi barwnikami, odpowiadającymi kolorytowi naszej skóry. Bez wątpienia podstawową zaletą właśnie tego makijażu jest duża oszczędność czasu. Codziennie budzisz się z pięknymi, zmysłowymi ustami, bez potrzeby uzupełniania i malowania ich. Czy nie tego pragną panie?

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Zanim linergistka rozpocznie zabieg obrysowuje nasze usta konturówką, znaczą ich kształt. Następnie po zaakceptowaniu przez klienta lub uwzględnionych przez niego poprawkach przystępuje się do wypełnienia. Barwnik wprowadzany jest przy pomocy jednorazowego aplikatura. Po skończonym zabiegu na usta wkładany jest krem łagodzący oraz przeciwzapalny. Makijaż permanentny ust wykonuje się w miejscowym znieczuleniu. Najlepiej działa podane w trakcie, a nie przed zabiegiem.

Makijaż permanentny gojenie

Na 3 dni po zabiegu zażywać Heviran

Nie przemywać i nie moczyć ust

Smarowaćpoleconymi przez linergistkę produktami

Do miesiąca po zabiegu unikać basenu, saun, solarium oraz SPA

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Przedłużanie rzęs opinie metody porady którą technikę wybrać?

Makijaż permanentny ust korekta

Korekta wliczona jest w cenę makijażu i uwzględniana jest w przedziale czasowym 2-6 tygodni po zabiegu. Podczas trwania korekty można delikatnie zmienić tonację, kolor ale też kształt ust. Jeśli klientka nie czuje się w dalej dobrze można radykalnie zmienić kolor.

Makijaż permanentny ust cena

Cena zależy od oczekiwań klientki. Zaznaczenie tylko i wyłącznie konturów kosztuje 600-700 zł. Całkowite uzupełnienie kolorem może kosztować około 800 – 1000zł. Cena zależy także od miasta czy renomy danego salonu.

Czy zabieg jest bolesny?

Każda osoba ból odczuwa zupełnie inaczej. Co dla innych jest bolesne, dla drugich nie będzie odczuwalne. Makijaż permanentny ust opinie jakie można poczytać świadczą głownie o tym, iż ból pojawia się dość często, aczkolwiek nie jest on niezwykle intensywny czy dokuczliwy. Ponadto znieczulenie może skutecznie go złagodzić.

Makijaż permanentny ust czy warto?

Bez wątpienia to doskonałe rozwiązanie dla osób, których usta są wąskie, nierówne czy zbyt blade. Dodatkowo z wiekiem stają się pozbawione kolorytu i mniej wyraźne. Przyczyniają się do tego czynniki wymienione poniżej:

Promieniowanie UV

Zmiany hormonalne

Zmiany związane z utrata wody ze skóry

Makijaż permanentny ust diametralnie poprawia ich naturalny wygląd. Usta są pełniejsze i wyraźne, a przy tym wyglądają niezwykle naturalnie. Nie można jednak zapominać o ich regularnym nawilżaniu. Aby przez długie lata cieszyć się ich wizerunkiem stosuj odżywcze pomadki i balsamy.