Zdrowie

Trójfazowa dieta owsiankowa. Odchudzanie może być przyjemne! Mój dietetyczny FAWORYT!

Trójfazowa dieta owsiankowa. Odchudzanie może być przyjemne! Mój dietetyczny FAWORYT!
5 (100%) 2 votes

Owsiane płatki powinny na wejść na stałe do menu każdej osoby, która pragnie zgubić kilka zbędnych kilogramów. Mają one dobroczynne działanie dla naszego układu trawiennego.

Płatki owsiane najskuteczniej oczyszczają przewód pokarmowy z toksyn, następnie pęcznieją w żołądku, przez co długo dają nam uczucie sytości, pobudzają perystaltykę jelit i likwidują zaparcia. Te wszystkie zalety sprawiają, że osobom odchudzającym się będzie znacznie łatwiej stracić zbędna tkankę tłuszczowa, kiedy włączą do swojego menu owsiankę. Jest ona produktem na tyle odżywczym, że może być uważana za główny element diety lub… jej wyłączny składnik! Dieta owsiankowa.

Długotrwała Owsiankowa Dieta Trójfazowa – Na czym polega?

Trójfazowa dieta owsiankowa pozwala zgubić wiele kilogramów w bardzo krótkim czasie (nawet do 3,5 kilograma tygodniowo!). Aby ją zastosować, należy być cierpliwym i przygotować się na dość monotonne menu – trud ten jest jednak wart spektakularnych efektów. W trakcie jej przeprowadzania nie należy spożywać żadnych słodkich bądź słonych przekąsek, białego pieczywa, makaronów i ryżu, a także należy wystrzegać się słodkich i gazowanych soków.

dieta owsiankowa opinie

Pierwsza faza diety to wyłącznie owsianki, 3-4 razy dziennie, podanej z dodatkiem mleka krowiego, sojowego bądź jogurtu naturalnego. Można doprawiać ją niewielką ilością soli lub słodzikiem. Druga faza diety owsiankowej trwa miesiąc. W tym czasie nadal serwujemy owsiankę około 3 razy dziennie, możemy jednak dodatkowo wprowadzić jeden lekkostrawny posiłek – typu obiad skomponowany z przygotowanego na parze kurczaka lub ryby a także wybranych warzyw doprawionych odrobiną oliwy. Dieta owsiankowa menu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : BurnBooster opinie efekty cena czyli mój ULUBIENIEC MIESIĄCA!

Po skończeniu tej fazy powinniśmy dostrzec już efekty w postaci utraty nawet dwóch rozmiarów! Trzecia faza w dieta owsiankowa trwa dwa tygodnie. Jemy w tym czasie owsiankę raz w ciągu dnia, uzupełniając dietę lekkostrawnymi posiłkami – warzywami, owocami, rybami czy chudym mięsem. Ten okres „przejściowy” służy zapobieganiu efektowi jo-jo i pozwala zachować osiągnięte efekty. Jedyny minus diety owsiankowej to fakt, iż po jej finale będzie konieczna wymiana garderoby, mniejsza nawet o kilka rozmiarów!

Owsiankowe oczyszczenie – Wypróbuj jednodniowy detox

Jeśli nie zależy Ci w pierwszej kolejności na spadku wagi, ale czujesz się ciężko, męczą cię zaparcia lub wzdęcia, a dodatkowo puchną ci ręce i nogi, możesz wypróbować jednodniowy owsiany detox. Polega on na Wyłącznym jedzeniu owsianki przyrządzonej na mleku zwierzęcym lub jak kto woli roślinnym przez 1 dzień. Jednak w trakcie tego dnia nie możesz przyjmować kompletnie żadnych innych produktów, tak stałych, jak i płynnych. Musisz także pić dużo niegazowanej wody (minimum 2 litry!), dzięki wodzie błonnik zawarty w owsiance będzie miał szansę zadziałać jak „odkurzacz” w twoim przewodzie pokarmowym.

dieta owsiankowa opinie

Tego dnia należy spożyć od 3 do 5 porcji owsianki (tyle, aby uciszyć głód), bez zbędnych dodatków. Kolejnego dnia poczujesz, że twój metabolizm wskoczył na najsilniejsze obroty i zapomnisz o uczuciu ciężkości. Dodatkowym rezultatem może być utrata nawet dwóch kilogramów! Aby zatrzymać wymarzony efekt i raz na dobre pozbyć się zaparć, zaleca się powtarzać detoks owsiankowy raz w tygodniu przez dwa lub trzy miesiące.

Dieta owsiankowa >> ZOBACZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *