Uncategorized

Buzdyganek naziemny właściwości cenny składnik suplementów diety

Buzdyganek naziemny właściwości cenny składnik suplementów diety
5 (100%) 2 votes

Buzdyganek naziemny jest jednoroczną rośliną powszechnie występującą w obszarze śródziemnomorskim, na piaszczystych stepach, podzwrotnikowej Afryce czy środkowej Azji. Posiada cenne właściwości seksualnego pobudzania, które zawdzięcza saponinie protodiocyna.

Buzdyganek naziemny

W swoim składzie zawiera takie związki jak polifenole, indole i saponiny. Substancje te zatrzymują czynność enzymów, przetwarzających testosteron anaboliczny. W związku z czym przeciwdziała przerostowi gruczołów sutkowych u panów tzw. ginekomastrii. Hamuje także łysienie spowodowane podwyższonym DHT. Ponadto buzdyganek naziemny zwiększa spermatogenezę u mężczyzn, a u kobiet owogenezę, łagodzi dolegliwości związane z andropauzą, pobudza syntezę białek.

Buzdyganek naziemny właściwości

Buzdyganek naziemny co zawiera?

Wyróżnia go duża zawartość czynnych substancji:

Saponin sterydowych

Fitosteroli

Flawonidów

Alkaidów

Fenolokwasów

Szczawianów

Wapnia,potasu,żelaza,fosforu

Buzdyganek naziemny działanie

O wieków używany jako niezawodny afrodyzjak. Buzdyganek ziemny obecnie wchodzi w skład wielu suplemenów przeznaczonych dla panów. Najważniejszym jego zastosowaniem jest wpływ na potencje. Zmniejszając ilość cholesterolu oraz trój glicerydów zapobiega on rozwojowi cukrzycy, miażdżycy i normuje ciśnienie krwi. Posiada silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Wzmacnia pracę nerek i wątroby, ale także łagodzi dolegliwości związane z prostatą i dodaje energii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : N°1 Colostrum PRO opinie efekty cena naturalne wsparcie odporności

Buzdyganek naziemny na męskie problemy

Buzdyganek od lat wykorzystywany był w medycynie ludowej jako produkt poprawiający libido i wzmacniający erekcję. Naukowcy dowiedli, że ma duże znaczenie podczas podnoszenia poziomu testosteronu, a dzięki temu ma bezpośredni wpływ na zwiększenie jakości pożycia seksualnego. Stres, zaburzenia hormonalne czy zwykłe przemęczenie mają szanse hamować syntezę tlenku azotu, a to odbija się na jakości życia seksualnego. Roślina ta efektownie zwiększa frakcję testosteronu.

Tribulus terrestris efekty jakie możemy zaobserwować do doprowadzenie do nasilenia spermatogenezy, a więc lepszej produkcjo plemników. Nasila również ich ruchliwość i żywotność. Buzdyganek ziemny odpowiada za dobry poziom libido oraz wpływa na utrzymanie erekcji. Gwarantuje witalność seksualną. Suplementowanie buzdyganka to skuteczny sposób na utrzymanie testosteronu w normie, oraz jakości życia seksualnego na odpowiednim poziomie. Przyjmowanie ekstraktu nie wywołuje żadnych reakcji niepożądanych, a to jest ciekawym rozwiązaniem dla farmaceutyków.

Buzdyganek naziemny suplementy

Wykorzystywanie buzdyganka przy produkcji suplementów przeznaczonych dla sportowców rozpoczęli Bułgarzy. Tribulus terrestris opinie jakie możemy odszukać są niezwykle pozytywne. Obecnie mnóstwo produktów zawierających ekstrakt tej rośliny suplementowanych jest jako środki zwiększające potencje , a także legalnie i naturalnie zastępujące steroidowe preparaty. Przyjmowany jest zarówno w postaci sproszkowanego ziela lub owocu. Rezultatem wykorzystywania produktów zawiewających buzdyganek ziemny jest zwiększenie masy mięśniowej i siły.

Buzdyganek naziemny właściwości

Buzdyganek nasila także przepływ krwi w mięśniach poprzez namnożenie liczy erytrocytów – z tego powodu tak często stosowany jest przez portowców i kulturystów. Przez swoje pobudzające i niwelujące zmęczenie właściwości jest zamiennikiem dla standardowych preparatów wykorzystywanych przed treningiem. W sposób w pełni naturalny zwiększa poziom anabolicznych hormonów pozwalając w legalny sposób wykorzystywać dodatkowe porcje anabolicznego testosteronu sportowcom, dlatego też buzdyganek naziemny opinie które odnajdziemy w Internecie będą w przewadze bardzo pozytywne, a mężczyźni korzystający z suplementów w 100 % usatysfakcjonowani.